Filiżanka czy kubek? Koniecznie z porcelany

Zbliżają się Święta i czas myśleć o prezentach. Osobom szczególnie nam bliskim chcielibyśmy, podarować prezent niebanalny, a jednocześnie nawiązujący do naszej relacji z obdarowywanym. Chcemy mu przekazać nasze pozytywne myśli i życzenia w ramach budżetu, którym dysponujemy. Prezenty dajemy na Święta, ale jeszcze większą radość sprawiają nam prezenty bez okazji. Ot tak, dane na znak przyjaźni. Nie chodzi o to by były drogie, ale by wynikały z naszej radości i chęci podzielenia się.  Czasem warto sobie zrobić prezent – niekoniecznie słodki, niekoniecznie kaloryczny – prezent który poprawi nam nastrój i podkreśli osiągnięty sukces. A w trudnych chwilach będzie nam przypominał, że nie zawsze jest źle – a po ciężkich chwilach nadejdą te dobre.

Dlatego proponujemy porcelaną – wyjątkową, bo polską, artystyczną porcelanę. Reklamujemy sklep – stacjonarny w Warszawie ale i internetowy w sieci – w którym każdy znajdzie coś co go zachwyci. Filiżanki z Ćmielowa, których ceny rozpoczynają się od 21 zł, śniadaniowe miseczki z wałbrzyskiego Krzysztofa, pełne optymizmu kubki, talerzyki z Kalvy, czy kolorową Zulanę. W sklepie znajdziemy też ceramikę od poznańskiej Hadaki i jej figurki, podróżniczki, główki – filiżanki Ende i warszawskie cieniutkie czarki od Fenek.

Sklep znajduje się w Warszawie na tyłach Zachęty, na ulicy Kredytowej 2. Większość proponowanych produktów znajduje się też na stronie sklepu porcelanowa.com

  • Dla dzieci na kolorowo